Don't pay: $218.00
$199.00
SAVE $19.00 (9%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Carbon RGB Mechanical Gaming Keyboard, GX Blue (Clicky)
(920-008949)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | Wired |
| Dimensions | (H x W x D): 132 x 455 x 35.5 mm |
| Interface | USB 2.0 |
| Mouse Bundle | |
| Operating System | Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 |
| Series | G512 Carbon |
| Supported OS | |
| Warranty | 2-Year Limited Hardware |
| Weight | 962 g (with cable) |
| SKU | 920-008949 |
| Barcode # | 97855141897 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 1.4800kg |
| Shipping Width | 0.042m |
| Shipping Height | 0.179m |
| Shipping Length | 0.461m |
| Shipping Cubic | 0.003466000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





