- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(4Y41B69353)
Built-in Devices
| Built-in Devices | Smart Card Reader |
Interfaces/Ports
| Keyboard/Keypad Host Interface | USB |
Miscellaneous
| Platform Supported | Windows |
| PC |
Keyboard/Keypad
| Localization | English (US) |
| Keyboard/Keypad Features | Low-profile Keys |
| Full-size Keyboard | |
| LED Indicator | |
| Adjustable Tilt | |
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Cable |
| Keyswitch Technology | Plunger |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 607.8 g |
| Keyboard/Keypad Height | 24 mm |
| Keyboard/Keypad Depth | 162 mm |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Keyboard |
| Manufacturer Part Number | 4Y41B69353 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | Smartcard Wired Keyboard II-US English |
| Brand Name | Lenovo |
| SKU | 4Y41B69353 |
| Barcode # | 195348751216 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
Manufacturer Warranty: 3 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





