- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

DESCRIPTION
RAPOO V500pro Backlit Mechanical Gaming Keyboard,entry level Mechanical Keyboards
(V500pro)
DESCRIPTION
RAPOO V500pro Backlit Mechanical Gaming Keyboard,entry level Mechanical Keyboards
| SKU | V500pro |
| Barcode # | 6940056177230 |
| Brand | RAPOO |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.047m |
| Shipping Length | 0.474m |
| Shipping Cubic | 0.003564000m3 |
Warranty: 24 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





