- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Dell KB216 USB Multimedia Keyboard
0.6L 8TH GEN CORE I5 BAREBONES NUC ALIKE SOLUTION
(580-AHHG)
| SKU | 580-AHHG |
| Barcode # | 884116192121 |
| Brand | DELL |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.470m |
| Shipping Cubic | 0.002350000m3 |
Warranty: 1 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





