- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Microsoft Ergonomic Keyboard - Black - Connection: Wired USB 2.0, low speed, Type A - Media keys and shortcuts - Compatibility: Microsoft Windows 10, Limited functionality Windows 8.1/7 (Office and Emoji keys have no function) - LXM-00015 - 12 Months Limited Warranty
Microsoft Ergonomic Keyboard USB Port
(LXM-00015)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | Wired USB 2.0, low speed, Type A |
| Dimensions | 487.7 × 262.4 × 60.7 mm |
| Interface | USB Port |
| Mouse Bundle | No |
| Operating System | |
| Series | |
| Supported OS | Microsoft Windows 10 Limited functionality Windows 8.1/7 |
| Warranty | 1 Year |
| Weight |
| SKU | LXM-00015 |
| Barcode # | 889842438543 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 1.7000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.002500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





