- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(10GAT9901)
Specifications
| Compatible/Used for | macOS 10.14 or newer / Windows 10 (64-bit) |
| Dimension | 182 x 112 x 34 mm |
| Product Type | Streaming Control |
| Warranty | 2 years |
| Weight | 410 g |
| SKU | 10GAT9901 |
| Barcode # | 840006610373 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 1.1700kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.222m |
| Shipping Cubic | 0.003663000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





