- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair Dominator Platinum RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz C16 XMP 2.0 Black Desktop PC Gaming Memory
(CMT32GX4M2E3200C16)
Specifications
| Capacity | 2 x 16GB |
| Error Checking | No |
| Form Factor | DIMM 288 PIN |
| Frequency | 3200MHz |
| Ranking | |
| Series | Dominator Platinum |
| Type | DDR4 |
| Voltage | 1.35v |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMT32GX4M2E3200C16 |
| Barcode # | 840006641230 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.1800kg |
Manufacturer Warranty: 10 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





