- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(QM2430-BK-433K1)
| SKU | QM2430-BK-433K1 |
| Barcode # | 5712505218907 |
| Brand | DATALOGIC |
| Shipping Weight | 0.7400kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.228m |
| Shipping Cubic | 0.004332000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





