Hewlett Packard 711 BLACK INK CARTRIDGE 80-ML FOR DESIGNJET T120, T520 is discontinued.
The below option is the replacement/alternative model:
HP 711 BLACK INK CARTRIDGE 80-ML FOR DESIGNJET T120, T520
(CZ133A)
| SKU | CZ133A |
| Barcode # | 886112841164 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000397000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





