- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(RBP-GM40)
| SKU | RBP-GM40 |
| Barcode # | 177497823525 |
| Brand | DATALOGIC |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000650000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





