- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(G2000)
| SKU | G2000 |
| Barcode # | 6923520267972 |
| Brand | EDIFIER |
| Shipping Weight | 5.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.183m |
| Shipping Length | 0.431m |
| Shipping Cubic | 0.023662000m3 |
1YR Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





