Don't pay: $255.00
$233.00
SAVE $22.00 (9%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(980-001350)
Specifications
| Docking | |
| Frequency | Total watts (Peak): 80W |
| Input/output | Bluetooth, micro USB, and the 3.5 mm input |
| Output Channel | |
| Power Source | AC Adapter |
| Satellite Speaker Power Output | 2x 10w |
| Size | satellite 199.9mm x 93.9 mm x 85.2mm sub 240mm x 234mm x 180mm |
| Subwoofer Power Output | 20W |
| Total Power Output | Total watts (RMS): 40W |
| Warranty | 1 Year |
| Wireless | Bluetooth |
| SKU | 980-001350 |
| Barcode # | 97855163417 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 2.1100kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





