Don't pay: $412.00
$376.00
SAVE $36.00 (9%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Logitech G560 LIGHTSYNC PC Gaming 2.1 Bluetooth RGB Speaker - 2.1 Output Channels - Total Power Output 240 W (peak), 120 W (RMS) - Input/output: USB input x1, Headphone jack x1 - Bluetooth Version 4.1 - 12 Months Warranty
Logitech G560 LIGHTSYNC PC Gaming Speakers
(980-001303)
General Information
| Product Type | Speaker System |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.com/en-au |
| Manufacturer | Logitech |
| Product Model | G560 |
| Product Name | G560 LIGHTSYNC PC Gaming Speaker |
| Product Line | LIGHTSYNC |
| Brand Name | Logitech |
| SKU | 980-001303 |
| Barcode # | 97855136114 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 10.2400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.440m |
| Shipping Cubic | 0.002200000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





