- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(10GAK9901)
Specifications
| Compatible/Used for | Streaming |
| Dimension | 30 x 350 x 250 mm |
| Product Type | Light |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 1.3 kg |
| SKU | 10GAK9901 |
| Barcode # | 813180020672 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 3.7400kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.683m |
| Shipping Cubic | 0.019124000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





