Eufy Security eufyCam 3C 4K Wireless Home Security System T8883T21 (4-Pack)
Model # T8883T21
-
SKU: T8883T21
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Eufy Cam 3C (S300) 4 Camera Pack Plus Homebase 3
- Notice every small detail in 4K
- Built-in starlight sensor and F/1.4 aperture let in all available light to show you true colour
- 180 days of security from 1 charge
- Expandable local storage
- Feel at ease conveniently controlling with voice activation via alexa and the google assistant
- Unit count: 4.0
- Mounting type: Wall Mount
- Wireless communication technology: Bluetooth
Eufy Security eufyCam 3C 4-Camera Kit, 4K Wireless Security Camera with Facial Recognition AI, eufy Security Camera with Expandable Local Storage, Outdoor Camera, Spotlight, Colour Night Vision, No Monthly Fee. See crisp 4K images so powerful, you can see license plates up to 10m away. The built-in starlight sensor and F/1.4 aperture let in all available light to show you true colour. Start with 16GB of inbuilt storage, and if that’s not enough, install a hard drive (not included) to expand to up to 16TB of storage, all for no monthly fee.
(T8883T21)
| SKU | T8883T21 |
| Barcode # | 194644103989 |
| Brand | EUFY |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.009900000m3 |
One Year Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




