- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(F4-2400C16D-16GRS)
| SKU | F4-2400C16D-16GRS |
| Barcode # | 4711148599184 |
| Brand | G.SKILL |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.162m |
| Shipping Cubic | 0.000454000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





