- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(C2P23AA)
Miscellaneous
| Compatibility | HP Officejet Pro 6830 Printer |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | C2P23AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 934XL |
| Product Name | 934XL Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP/Dealer) |
| Limited Warranty | 6 Month |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 1000 Pages |
| SKU | C2P23AA |
| Barcode # | 888182787908 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.127m |
| Shipping Cubic | 0.000699000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





