WHITEBOX COMPATIBLE FUJI XEROX CT201949 TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: WBXCT201949
Don't pay: $57.80
$28.00
SAVE $29.80 (52%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: FUJI XEROX DOCUPRINT P455D,FUJI XEROX DOCUPRINT M455DF - - Cartridge Yield: 25,000 pages - - Cartridge Type: Black
(WBXCT201949)
| SKU | WBXCT201949 |
| Barcode # | 6954300638682 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.295m |
| Shipping Cubic | 0.002950000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




