Don't pay: $49.01
$30.00
SAVE $19.01 (39%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP USB 3.0 to Gigabit Adapter
(N7P47AA)
Specifications
| Compatible Size | |
| Product Type | Adapter |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| Compatible Size | N/A |
| SKU | N7P47AA |
| Barcode # | 889894008442 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.001150000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





