- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(TK-154C)
| SKU | TK-154C |
| Barcode # | 632983015704 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 1.6050kg |
| Shipping Width | 0.410m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.011070000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






