Don't pay: $1,008.00
$717.00
SAVE $291.00 (29%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Kyocera PF-470 Paper Feeder - 500 Sheet Tray
Compatible Products
KYOCERA FS6025MFP,KYOCERA FS6030MFP,KYOCERA FS6525MFP,KYOCERA FS6530MFP,KYOCERA FSC8020MFP,KYOCERA FSC8025MFP,KYOCERA FSC8520MFP,KYOCERA FSC8525MFP,KYOCERA M8130CIDN,KYOCERA M8124CIDN,KYOCERA M4132IDN,KYOCERA M4125IDN,KYOCERA MZ3201IX
(PF-470)
| SKU | PF-470 |
| Barcode # | 632983018897 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 15.0000kg |
| Shipping Width | 0.490m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.064680000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






