Don't pay: $234.30
$163.00
SAVE $71.30 (30%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA ECOSYS P3050DN,KYOCERA ECOSYS P3150DN
Yield
15,500 pages
(TK-3174)
| SKU | TK-3174 |
| Barcode # | 632983042700 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.8300kg |
| Shipping Width | 0.145m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.333m |
| Shipping Cubic | 0.005794000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






