- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(TK-5164Y)
| SKU | TK-5164Y |
| Barcode # | 632983034682 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.310m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.005208000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






