- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(TK-70)
| SKU | TK-70 |
| Barcode # | 632983001936 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.505m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.315m |
| Shipping Cubic | 0.017498000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






