- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(TK-330)
| SKU | TK-330 |
| Barcode # | 632983007112 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 1.1100kg |
| Shipping Width | 0.345m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.145m |
| Shipping Cubic | 0.006253000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






