- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(TK-400)
| SKU | TK-400 |
| Barcode # | 632983002346 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.420m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.007644000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






