- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(42C7550)
| SKU | 42C7550 |
| Barcode # | 734646634786 |
| Brand | LEXMARK |
| Shipping Weight | 4.6500kg |
| Shipping Width | 0.222m |
| Shipping Height | 0.476m |
| Shipping Length | 0.505m |
| Shipping Cubic | 0.053364000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





