Don't pay: $155.66
$148.00
SAVE $7.66 (5%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(70C8HKE)
| SKU | 70C8HKE |
| Barcode # | 734646471053 |
| Brand | LEXMARK |
| Shipping Weight | 0.2700kg |
| Shipping Width | 0.145m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.105m |
| Shipping Cubic | 0.001066000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





