Don't pay: $103.00
$91.00
SAVE $12.00 (12%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Logitech G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse Lilac

(910-006040)
Specifications
| Battery Type | AA Battery |
| Connectivity | AA Battery |
| Dimensions | 116.6 mm x 62.15 mm x 38.2 mm |
| Interface | USB receiver |
| Operating System | Windows® 7 or later, macOS® 10.13 or later, Chrome OSTM, |
| Series | G305 LIGHTSPEED WIRELESS GAMING MOUSE |
| Supported OS | Windows® 7 or later, macOS® 10.13 or later, Chrome OSTM, |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 99 g |
| Colour | Lilac |
| SKU | 910-006040 |
| Barcode # | 97855163066 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
Manufacturer Warranty:
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





