Don't pay: $53.90
$31.00
SAVE $22.90 (42%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP Wireless Premium Mouse
(1JR31AA)
Specifications
| Compatible/Used for | |
| Product Type | Mouse |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| SKU | 1JR31AA |
| Barcode # | 190781464495 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000650000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





