Don't pay: $119.00
$102.00
SAVE $17.00 (14%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
- Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
- Graphite
- Sensor Type: Advanced Optical Tracking
- Dpi Range: 400-4000 dpi (Fully adjustable with 100DPI increments)
- Nominal Value: 1000 dpi
- Number of Buttons: 6
- Battery type: 1x AA battery (included)
- Battery life: up to 24- month
- Wireless range: 10-m
(910-006479)
Specifications
| Battery Type | 1x AA battery (included) |
| Connectivity | Logi Bolt USB receiver (included) |
| Dimensions | 71 x 70 x 108 mm |
| Interface | Bluetooth® Low Energy Technology |
| Operating System | |
| Series | LIFT VERTICAL ERGONOMIC MOUSE |
| Supported OS | |
| Warranty | 1-Year Limited Hardware Warranty |
| Weight | 125g |
| SKU | 910-006479 |
| Barcode # | 97855170842 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





