Don't pay: $130.00
$118.00
SAVE $12.00 (9%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(910-006470)
Interfaces/Ports
| Pointing Device Host Interface | USB |
Miscellaneous
| Device Supported | MAC |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 125 g |
| Height | 70 mm |
| Width | 71 mm |
| Depth | 108 mm |
| Product Color | Pale Gray |
Pointing Device
| Movement Detection | Optical |
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Bluetooth |
| Number of Total Buttons | 6 |
| Ergonomic Fit | Right-handed Only |
| Movement Resolution (dpi) | 4000 |
General Information
| Product Type | Mouse |
| Manufacturer Part Number | 910-006470 |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.com/en-au |
| Manufacturer | Logitech |
| Product Name | Lift Mouse |
| Product Line | Lift |
| Brand Name | Logitech |
| SKU | 910-006470 |
| Barcode # | 97855170934 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





