Don't pay: $127.00
$67.00
SAVE $60.00 (47%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(1D0K8AA)
Interfaces/Ports
| Pointing Device Host Interface | USB Type A |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Pointing Device
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Bluetooth |
General Information
| Product Type | Mouse |
| Manufacturer Part Number | 1D0K8AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 935 |
| Product Name | 935 Creator Wireless Mouse |
| Brand Name | HP |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 130 g |
| Height | 120.7 mm |
| Width | 79 mm |
| Depth | 46.7 mm |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Platform Supported | Mac |
| PC | |
| Operating System Compatibility | Mac OS |
| Windows 10 |
| SKU | 1D0K8AA |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.080m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





