Don't pay: $38.00
$24.00
SAVE $14.00 (37%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(570-ABDY)
Interfaces/Ports
| Pointing Device Host Interface | USB 2.0 |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 98 g |
| Height | 38.9 mm |
| Width | 62.9 mm |
| Depth | 115.3 mm |
| Product Color | Black |
Miscellaneous
| Platform Supported | Mac |
| PC | |
| Operating System Compatibility | ChromeOS |
| Android | |
| Windows 8.1 | |
| Windows 7 | |
| Windows 10 | |
| Mac OS | |
| Linux |
Pointing Device
| Movement Detection | Laser |
| Pointing Device Connectivity Technology | Cable |
| Number of Total Buttons | 5 |
| Scroller Type | Scroll Wheel |
| Ergonomic Fit | Right-handed Only |
| Movement Resolution (dpi) | 3200 |
General Information
| Product Type | Mouse |
| Manufacturer Part Number | 570-ABDY |
| Manufacturer Website Address | http://www.dell.com.au |
| Manufacturer | Dell Technologies |
| Product Model | MS3220 |
| Product Name | Laser Wired Mouse - MS3220 - Black |
| Brand Name | Dell |
| SKU | 570-ABDY |
| Barcode # | 884116366744 |
| Brand | DELL |
| Shipping Weight | 0.1400kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





