Don't pay: $29.00
$18.00
SAVE $11.00 (38%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(49044)
| SKU | 49044 |
| Barcode # | 23942490449 |
| Brand | VERBATIM |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000240000m3 |
Manufacturer warranty: 12 months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





