Don't pay: $25.00
$18.00
SAVE $7.00 (28%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(265A9AA)
Interfaces/Ports
| Pointing Device Host Interface | USB |
Warranty
| Additional Warranty Information | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| Limited Warranty | 1 Year |
Pointing Device
| Movement Detection | Optical |
| Pointing Device Connectivity Technology | Cable |
| Movement Resolution (dpi) | 1200 |
General Information
| Product Type | Mouse |
| Manufacturer Part Number | 265A9AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 125 |
| Product Name | 125 Wired Mouse |
| Brand Name | HP |
Miscellaneous
| Platform Supported | Windows |
| Country of Origin | China |
| Operating System Compatibility | Windows 10 (32-bit) |
| Windows 10 x64 |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 80.2 g |
| Length | 63 mm |
| Height | 112 mm |
| Width | 36 mm |
| SKU | 265A9AA |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1600kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





