Don't pay: $134.00
$114.00
SAVE $20.00 (15%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
- Logitech Lift Vertical Ergonomic Optical Wireless Mouse
- Rose
- Shape: Ergonomic, Vertical Right-Handed
- Sensor: Optical
- DPI: 400-4000 dpi
- Connectivity: Logi Bolt USB receiver OR Bluetooth LE
- Buttons: 6
- Weight: 125g
- Battery: 1x AA battery (included), up to 24-months
- Wireless range: Up to 10m
- Colour: Rose
(910-006481)
Specifications
| Battery Type | 1x AA battery (included) |
| Connectivity | Logi Bolt USB receiver (included) |
| Dimensions | 71 x 70 x 108 mm |
| Interface | Bluetooth® Low Energy Technology |
| Operating System | |
| Series | LIFT VERTICAL ERGONOMIC MOUSE |
| Supported OS | |
| Warranty | 1-Year Limited Hardware Warranty |
| Weight | 125g |
| SKU | 910-006481 |
| Barcode # | 97855170989 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





