- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(45807112)
| SKU | 45807112 |
| Barcode # | 4949443151541 |
| Brand | OKI |
| Shipping Weight | 0.4800kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.001736000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





