- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(45889502)
| SKU | 45889502 |
| Barcode # | 5031713064008 |
| Brand | OKI |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.540m |
| Shipping Height | 0.690m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.080784000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





