Don't pay: $259.00
$162.00
SAVE $97.00 (37%)
Stock Availability
🟢Live
Only 3 left!
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
QNAP QXP-T32P Thunderbolt 3 Expansions Ports: 2 x Thunderbolt 3 (USB Type C). PCIe and Lanes: PCIe Gen3 x 4. Bracket: pre-installed low profile; full height. Form factor: low profile.
Applied Models: TVS-h1288X, TVS-h1688X(QXP-T32P)
| SKU | QXP-T32P |
| Model # | QXP-T32P |
| Barcode # | 4713213518489 |
| Brand | QNAP |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






