- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
The USB2HAB3M 3-meter USB A-to-B cable features one USB 'A' male connector and one USB 'B' male connector, providing a high quality connection to USB 2.0 peripherals such as USB printers, scanners or external USB hard drives.
Constructed of only top quality materials and expertly designed for durability, this USB 2.0 A-B cable is backed by StarTech.com's Lifetime Warranty.
(USB2HAB3M)
StarTech 3m USB 2.0 A to B Cable - M/M
| SKU | USB2HAB3M |
| Barcode # | 65030845496 |
| Brand | STARTECH |
| Shipping Weight | 0.1100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





