Don't pay: $45.00
$42.00
SAVE $3.00 (7%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
812XL - High Capacity DURABrite Ultra - Yellow Cartridge Compatible Printer WF-3820 WF-3825 WF-4830 WF-4835 WF-7830 WF-7840 WF-7845
(C13T05E492)
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | High Capacity |
| SKU | C13T05E492 |
| Barcode # | 9314020631849 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






