×
(AR8422)
Specifications - AR8422
Overview
| Lead time | Usually in Stock |
Main
| Product or component type | Shelf |
| Number of rack unit | 3U |
| Provided equipment | Installation guide Mounting hardware |
Physical
| Colour | Black |
| Height | 124 mm |
| Width | 495 mm |
| Depth | 260 mm |
| Net weight | 3.64 kg |
| Mounting location | Front |
| Mounting preference | No preference |
| Mounting mode | Not rack-mountable |
| Permanent permissible load | 113.4 kg static |
Packing Units
| Unit Type of Package 1 | PCE |
| Number of Units in Package 1 | 1 |
| Package 1 Height | 27.9 cm |
| Package 1 Width | 29.2 cm |
| Package 1 Length | 54.6 cm |
| Package 1 Weight | 5.439 kg |
| SKU |
AR8422 |
| Barcode # |
731304199540 |
| Brand |
APC |
| Shipping Weight |
5.5200kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a product review