- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AT-USB-READER)
Astrotek USB 3.0 Card Reader for SD and Micro SD Black Colour
| SKU | AT-USB-READER |
| Barcode # | 9320301002420 |
| Brand | ASTROTEK |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.071m |
| Shipping Height | 0.042m |
| Shipping Length | 0.113m |
| Shipping Cubic | 0.000337000m3 |
Warranty: 12 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





