- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDDR-C531-GNANN)
| SKU | SDDR-C531-GNANN |
| Barcode # | 619659169992 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





