- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MB-OTG32D)
Mbeat MB-OTG32D Ultra Dual USB 3.0 Card Reader - USB 3.0 + Micro USB 2.0 OTG
| SKU | MB-OTG32D |
| Barcode # | 9346396001377 |
| Brand | MBEAT |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.000320000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





