- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AC-MP)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Product Information
| Device Supported | Mini PC |
| Monitor | |
| Maximum Load Capacity | 5 kg |
General Information
| Product Type | Mounting Plate |
| Manufacturer Part Number | AC-MP |
| Manufacturer Website Address | http://www.atdec.com.au |
| Manufacturer | Atdec Pty Ltd |
| Product Name | Mounting Plate |
| Brand Name | Atdec |
Physical Characteristics
| Height | 11.5 cm |
| Width | 11.5 cm |
| Depth | 0.1 cm |
| VESA Mount Standard | 100 x 100 |
| 75 x 75 | |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| SKU | AC-MP |
| Brand | ATDEC |
| Shipping Weight | 0.3200kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
Manufacturer Warranty: 10 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





