- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Atdec TH-3070-CTLW Telehook TV Display Ceiling Mount Tilt Long - White
(TH-3070-CTLW)
Technical Details
| Warranty | 10 Years |
|---|
| SKU | TH-3070-CTLW |
| Barcode # | 881493004313 |
| Brand | ATDEC |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 1.070m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.048150000m3 |
Manufacturer Warranty: 10 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
STARTECH ATFR-LAPTOP-RISER Rotating Laptop Stand, 360 Swivel, Ergonomic Desk Riser for Computer
$108.00 $111.00
New
Model
Model





