Don't pay: $216.00
$214.00
SAVE $2.00 (1%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(TH-VWV)
Technical Details
| Warranty | 10 Years |
|---|
| SKU | TH-VWV |
| Barcode # | 881493008335 |
| Brand | ATDEC |
| Shipping Weight | 3.4800kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.004158000m3 |
Manufacturer Warranty: 10 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





