Don't pay: $21.10
$21.00
SAVE $0.10 (0%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON PIXMA PRO100,CANON PIXMA PRO100S 51 pages A3+ Yellow
(CLI42Y)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon PIXMA PRO-100 Professional Photo Printer |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CLI42Y |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CLI-42Y |
| Product Name | Ink Cartridge Yellow CLI-42Y |
| Product Series | CLI |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Ink Volume | 13 mL |
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 284 Photos |
| SKU | CLI42Y |
| Barcode # | 4960999901794 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000420000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





